Konferencja naukowa „ZLODOWACENIA I INTERGLACJAŁY W POLSCE – STAN OBECNY I PERSPEKTYWY BADAŃ”

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej „ZLODOWACENIA I INTERGLACJAŁY W POLSCE – STAN OBECNY I PERSPEKTYWY BADAŃ”, organizowanej przez Katedrę Geologii Klimatycznej Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego. Konferencja ta odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2023 r. w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej (ECEG) w Chęcinach i będzie nie tylko możliwością pogłębienia kontaktów między naukowcami zajującymi się badaniami czwartorzędowymi, ale również doskonałą okazją dla uhonorowania wieloletniej, twórczej pracy naukowej i Jubileuszu 85-lecia Profesora Leszka Lindnera. Szczegóły dotyczące konferencji znajdują się w załączonym Komunikacie I.