Zmiana terminu XII Zjazdu Geomorfologów Polskich

Szanowni Państwo,
Członkowie Stowarzyszenia Geomorfologów Polskich,

Po konsultacji z Zarządem SGP podjęto decyzję o kolejnym przełożeniu terminu XII Zjazd Geomorfologów Polskich w Gdańsku, tym razem na październik 2021. Zdajemy sobie sprawę, że jest to już w trakcie trwania roku akademickiego, ale w obecnej sytuacji trudno o rozwiązania, które byłyby optymalne dla wszystkich zainteresowanych.

Zjazd odbędzie się w dniach 14-16 października 2021 roku. Nie będzie niestety możliwe zorganizowanie sesji terenowych, a więc Zjazd w całości odbędzie się w murach Uniwersytetu Gdańskiego. Wykłady zaproszone odbędą się w trybie normalnym jeśli goście zagraniczni będą mogli przyjechać do Gdańska, w przeciwnym razie zorganizujemy prezentację w trybie zdalnym. W związku z niepewną sytuacją, aby ograniczyć ryzyko niepotrzebnych działań, planujemy otwarcie rejestracji i zgłaszania abstraktów tuż przed wakacjami, bo wówczas będziemy zapewne wiedzieć nieco więcej.

Mam nadzieję, że niniejsza informacja i zaproponowany tok działania znajdzie Państwa akceptację. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć nam wszystkim spotkania w Gdańsku za kilka miesięcy.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego łączę pozdrowienia,
Prof. Wojciech Tylmann