Geomorphology, geodiversity and geosites in urban areas

Instytut Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie we współpracy z Instytutem Geoekologii i Geoinformacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu organizuje Międzynarodowe Warsztaty Geomorfologiczne pt. Geomorphology, geodiversity and geosites in urban areas, które odbędą się pod patronatem Stowarzyszenia Geomorfologów Polskich. Warsztaty są zaplanowane na 3-6.09.2024 r.
Celem warsztatów jest poszerzenie wiedzy i wymiana doświadczeń pomiędzy naukowcami zajmującymi się geomorfologią miast w swojej pracy badawczej. Warsztaty kierujemy szczególnie do grupy młodych naukowców, którzy w trakcie ich trwania będą mogli rozszerzyć swój warsztat metodologiczny. Pierwszy komunikat.